Do góry

Komunikat dyrektora szkoły


SZANOWNI RODZICE!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dobryninie informuje, o zawieszeniu zajęć dydaktyczno – wychowawczych w szkole i przedszkolu w dniach

od 12.03.2020 r. do 24.03.2020 r.

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej, wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, w dniach od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Zachęcamy uczniów do samodzielnej pracy w domu. W tym celu nauczyciele naszej szkoły będą kontaktować się z uczniami za pośrednictwem internetu.

od 25.03.2020 r. do 10.04.2020 r.

rozpoczynamy nauczanie na odległość

Do kontaktu będą służyły: dziennik elektroniczny; strona internetowa szkoły / platforma epodreczniki / platforma onedrive / facebook oraz mailing do rodziców i bezpośrednio do młodzieży.

Najważniejsze i aktualne komunikaty będą podawane poprzez dziennik elektroniczny na stronie głównej w zakladce "Infromacje". Bardzo proszę o bieżące odczytywanie podawanych wiadomości.