Do góry

Inauguracja nowego roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice oraz Drodzy Uczniowie!

W związku z trwającą pandemią COVID – 19, inauguracja nowego roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się w nieco innej formie niż zwykle.

Porządek spotkania w dniu 1 września 2020 roku

1. Oddział przedszkolny 3 i 4 latków rozpoczyna swoją pracę normalnie od godziny 6 00 do 16 00. W oddziale rozpoczynają się zwykłe zajęcia edukacyjno – wychowawcze – opiekuńcze, jak w ciągu roku. Chętni rodzice mogą w trakcie zajęć zabrać swoje dzieci na Mszę św. lub przyprowadzić je do przedszkola na zajęcia po zakończeniu Mszy św. inaugurującej nowy rok szkolny.

2. Oddział przedszkolny 5 i 6 latków rozpoczyna swoją pracę normalnie od godziny 8 00 do 13 00. W oddziale rozpoczynają się zwykłe zajęcia edukacyjno – wychowawcze – opiekuńcze, jak w ciągu roku. Chętni rodzice mogą w trakcie zajęć zabrać swoje dzieci na Mszę św. lub przyprowadzić je do przedszkola na zajęcia po zakończeniu Mszy św. inaugurującej nowy rok szkolny.

3. Klasy od pierwszej do ósmej odbędą spotkania organizacyjne ze swoimi wychowawcami w swoich klasach w godzinach od 9 00 do 9 45.

4. Wszystkich chętnych Rodziców, którzy w tym czasie przybędą do szkoły wraz ze swoimi dziećmi zapraszamy na spotkanie organizacyjne z dyrektorem szkoły w sali gimnastycznej.

Msza święta inaugurująca nowy rok szkolny, w intencji całej społeczności szkolnej bedzie sprawowana w dniu 1 września 2020 roku o godzinie 10 00 w Kościele parafialnym pw. NMP. Królowej Polski w Dobryninie.

Serdecznie zapraszamy.

Przypominam, że na terenie szkoły w związku z pandemią COVID – 19, obowiązują ścisłe „procedury bezpieczeństwa”. Prosimy o ich stanowcze respektowanie.

Link do procedur: https://drive.google.com/drive/folders/1dWFGquRCpsop4XiCwI1KxanlxOcNnE8j?usp=sharing

Wiesław Jemioło- dyrektor szkoły.

 

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się zgodnie z harmonogramem, wysłanym za pośrednictwem dziennika elektronicznego do rodziców.

Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy trzymać się razem”.

 Maria Konopnicka

Ostatnie miesiące były dla nas wszystkich wyzwaniem, na które nikt nie był przygotowany. Znaleźliśmy się w niezwykłej sytuacji, która budziła w nas strach. Wszyscy byliśmy częścią wyjątkowego wydarzenia i tworzyliśmy historię, o której będą mówić kolejne pokolenia. Rodzice zapewniali dzieciom poczucie bezpieczeństwa i bliskości. Najważniejsza stała się troska o zdrowie. Organizacja domowej nauki była skomplikowana, wielu rodziców wykonywało swoje obowiązki służbowe w pracy poza domem i pracy zdalnej. Aby móc realizować kształcenie na odległość, nieoceniona była Państwa pomoc i zaangażowanie. Uczniowie, zwłaszcza najmłodsi, bez wsparcia swoich bliskich nie byliby w stanie realizować zadań, które przygotowaliśmy.  Drodzy Rodzice, dziękujemy za to, że podejmowali Państwo trud współpracy ze szkołą dla dobra Waszych dzieci, w klimacie przyjaznego i otwartego dialogu, budując fundamenty pod ich przyszłe życie.

W tym duchu życzymy Państwu oraz wszystkim Uczniom samych sukcesów, wiele wytrwałości oraz spełnienia wszystkich zamierzeń i  planów, zdrowych i radosnych pełnych słońca, uśmiechu i ciekawych przygód wakacji.

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły