Do góry

Zbiórka rzeczy do schroniska dla bezdomnych zwierząt


W piątek 14 grudnia 2018 roku nastąpiło podsumowanie akcji „Pomoc dla bezdomnych zwierząt”. W akcję włączyła się cała społeczność szkolna od oddziału przedszkolnego do klasy ósmej włącznie.

Naszą akcję rozpoczęliśmy od wykonania plakatów promujących przedsięwzięcie, na których można było znaleźć dokładne informacje o tym, czego potrzebują podopieczni schroniska, gdzie należy przynosić dary oraz kiedy akcja będzie przeprowadzana. Już od pierwszego dnia można było zobaczyć jak dzieci zaangażowały się w pomoc.

Zebraliśmy mnóstwo darów – worki z suchą karmą, puszki z żywnością, makarony i koce jednym słowem wszystko, o czym każdy pies i kot mógłby pomarzyć.

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom i ich rodzicom za wielkie serce i za to, że zawsze na Was można liczyć. Dzieci mają ogromną szansę, aby uczyć się wrażliwości od Was, to wspaniałe, że mają taki przykład. Dotyczy to wszystkich zbiórek, które są organizowane w naszej szkole. Dziękujemy rodzicom i uczniom klasy piątej za zaoferowaną pomoc przy przewiezieniu darów do schroniska.  Wspólnymi siłami odnieśliśmy ogromny sukces.

 Ewelina Gąsiorek