Do góry

Bezpieczne wakacje 2018


W dniu 9 września 2018 roku na terenie obiektu sportowego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dobryninie odbyło się uroczyste zakończenie Projektu „Bezpieczne wakacje”. Projekt był realizowany podczas ferii letnich w dwóch grupach wiekowych „Rocznik 2006 i młodsi” oraz „Rocznik 2004 – 2005”. Podczas realizacji projektu uczniowie naszej szkoły przez wiele dni i godzin mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania sportowe, w szczególności w zakresie piłki nożnej, pod czujnym okiem Prezesa „Klubu Sportowego Potok” Pana Eugeniusza Plebana oraz nauczyciela wychowania fizycznego Pani Teresy Majka, a także trenera specjalisty Pana Stanisława Tomaszewskiego.

Projekt zakończył wspólny mecz, podczas którego uczestnicy mogli popisać się nowo nabytymi umiejętnościami. Burmistrz Przecławia Pan Ryszard Wolanin oraz Radny Powiatu Mieleckiego Pan Maciej Jemioło wręczyli uczestnikom Projektu pamiątkowe dyplomy oraz piłki. W roku 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości podczas uroczystości zakończenia Projektu nie zapomniano oddać honor symbolom narodowym. Swoje wrażenia z czasu spędzonego razem, pasjonaci sportu mogli wyrazić podczas wspólnego pikniku, w organizacji, którego jak zwykle pomogły Panie z KGW w Dobryninie. Jako dyrektor Szkoły wyrażam ogromną wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do popularyzacji sportu w naszej szkole w tej formie, a szczególnie za czuwanie nad jego bezpieczną realizacją.

Wiesław Jemioło – dyrektor szkoły.